Liga Portugal 2 - Portugália
szombat, 12.05.2018
11:15
11:15

Academico Viseu

Santa Clara
2 - 1
(0 - 0, 2 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Viseu |
| Vendég: | Ponta Delgada |
| Távolság: | 1 561.5 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Estádio do Fontelo |
| Befogadóképesség: | 12 000 |
| Méretek: | 105 x 66 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 11:15 (11:15 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.39 | 3.29 | 2.87 | 12 | 1.41 | 1.57 | |||
| 38% | 26% | 36% | 1.34 | 51% | 49% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.85 | 1.95 | 3.00 | 1.36 | ||||||
| 65% | 35% | 45% | 55% | 22% | 78% |
Utolsó 9 közvetlen mérkőzések
| 2018-01-06 | Santa Clara | 0 - 0 | Academico Viseu |
| 2017-03-26 | Academico Viseu | 2 - 1 | Santa Clara |
| 2016-10-19 | Santa Clara | 1 - 2 | Academico Viseu |
| 2016-01-31 | Academico Viseu | 1 - 0 | Santa Clara |
| 2015-09-06 | Santa Clara | 0 - 1 | Academico Viseu |
| 2015-04-19 | Santa Clara | 2 - 0 | Academico Viseu |
| 2014-11-23 | Academico Viseu | 3 - 0 | Santa Clara |
| 2014-05-04 | Academico Viseu | 0 - 1 | Santa Clara |
| 2013-12-11 | Santa Clara | 1 - 0 | Academico Viseu |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 3 | 4 | 3 | 0 | |
| 56% | 11% | 33% | 44% | 33% | 0% |
Academico Viseu utolsó 12 mérkőzések
| 2018-05-05 | Penafiel | 0 - 1 | Academico Viseu |
| 2018-04-29 | Academico Viseu | 1 - 0 | Gil Vicente |
| 2018-04-22 | SC Braga B | 2 - 2 | Academico Viseu |
| 2018-04-15 | Academico Viseu | 1 - 3 | Uniao Madeira |
| 2018-04-11 | Varzim | 0 - 1 | Academico Viseu |
| 2018-04-07 | Academico Viseu | 2 - 2 | Real SC Queluz |
| 2018-03-30 | Sp. Covilha | 1 - 3 | Academico Viseu |
| 2018-03-25 | Academico Viseu | 0 - 1 | Famalicao |
| 2018-03-18 | Academico Viseu | 1 - 0 | Cova da Piedade |
| 2018-03-11 | Porto B | 0 - 1 | Academico Viseu |
| 2018-03-04 | Academico Viseu | 0 - 2 | Oliveirense |
| 2018-02-25 | V. Guimaraes B | 0 - 0 | Academico Viseu |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 5 | 4 | 4 | |
| 50% | 25% | 25% | 42% | 33% | 33% |
Santa Clara utolsó 12 mérkőzések
| 2018-05-06 | Santa Clara | 3 - 0 | Real SC Queluz |
| 2018-04-29 | Oliveirense | 1 - 2 | Santa Clara |
| 2018-04-22 | Santa Clara | 2 - 0 | Famalicao |
| 2018-04-15 | Nacional Madeira | 3 - 3 | Santa Clara |
| 2018-04-11 | Santa Clara | 0 - 0 | Arouca |
| 2018-04-07 | Leixoes | 1 - 0 | Santa Clara |
| 2018-03-31 | Santa Clara | 3 - 2 | Benfica B |
| 2018-03-25 | V. Guimaraes B | 0 - 2 | Santa Clara |
| 2018-03-18 | Penafiel | 3 - 0 | Santa Clara |
| 2018-03-10 | Santa Clara | 4 - 0 | Sporting CP B |
| 2018-03-04 | Varzim | 1 - 1 | Santa Clara |
| 2018-02-25 | Santa Clara | 2 - 1 | Gil Vicente |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 10 | 7 | 3 | |
| 58% | 25% | 17% | 83% | 58% | 25% |
Tabella Liga Portugal 2
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Nacional Madeira | 37 | +27 | 70 |
| 2 | Santa Clara | 37 | +16 | 66 |
| 3 | Acad. Coimbra | 37 | +20 | 63 |
| 4 | Penafiel | 37 | +12 | 61 |
| 5 | Academico Viseu | 37 | +9 | 61 |
| 6 | Arouca | 37 | +7 | 59 |
| 7 | Porto B | 37 | -2 | 58 |
| 8 | Leixoes | 37 | +7 | 55 |
| 9 | V. Guimaraes B | 37 | -5 | 49 |
| 10 | Cova da Piedade | 37 | -4 | 48 |
| 11 | Varzim | 37 | -1 | 47 |
| 12 | Famalicao | 37 | -3 | 47 |
| 13 | Sp. Covilha | 37 | -9 | 46 |
| 14 | Oliveirense | 37 | -4 | 46 |
| 15 | Benfica B | 37 | -9 | 46 |
| 16 | SC Braga B | 37 | -3 | 44 |
| 17 | Uniao Madeira | 37 | -8 | 44 |
| 18 | Sporting CP B | 37 | -20 | 39 |
| 19 | Gil Vicente | 37 | -16 | 35 |
| 20 | Real SC Queluz | 37 | -14 | 31 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Academico Viseu | |
| Santa Clara | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Academico Viseu | Santa Clara |
|---|---|---|---|
| 1 | Nacional Madeira | 3 - 3 | 3 - 3 |
| 2 | Santa Clara | - | |
| 3 | Acad. Coimbra | 2 - 1 | 0 - 1 |
| 4 | Penafiel | 1 - 4 | 3 - 0 |
| 5 | Academico Viseu | - | |
| 6 | Arouca | 1 - 3 | 2 - 0 |
| 7 | Porto B | 4 - 1 | 1 - 0 |
| 8 | Leixoes | 3 - 0 | 1 - 0 |
| 9 | V. Guimaraes B | 2 - 1 | 0 - 2 |
| 10 | Cova da Piedade | 1 - 0 | 1 - 2 |
| 11 | Varzim | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 12 | Famalicao | 0 - 1 | 5 - 2 |
| 13 | Sp. Covilha | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 14 | Oliveirense | 0 - 2 | 1 - 2 |
| 15 | Benfica B | 1 - 0 | 1 - 3 |
| 16 | SC Braga B | 2 - 1 | 0 - 2 |
| 17 | Uniao Madeira | 1 - 3 | 0 - 1 |
| 18 | Sporting CP B | 1 - 1 | 4 - 3 |
| 19 | Gil Vicente | 1 - 0 | 1 - 2 |
| 20 | Real SC Queluz | 2 - 2 | 1 - 1 |
Liga pozíció
| Academico Viseu | Santa Clara | |
| Pozíció | 5 | 2 |
| Pontok | 61 | 66 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 12 | 4 |
| Pontok | 29 | 27 |
Liga forma
| Academico Viseu | Santa Clara | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
16
13 8 |
19
9 9 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
8
5 5 |
8
3 7 |
Liga gólok
| Academico Viseu | Santa Clara | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
48
39 |
54
38 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
25
23 |
25
26 |
Teljes statisztika Liga Portugal 2
| Mérkőzések (370) | |
| Hazai győzelmek | 46% |
| Döntetlenek | 26% |
| Vendég győzelmek | 29% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (924) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.50 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.42 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.08 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 78% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 64% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 51% |
| Felett 1.5 | 71% |
| Felett 2.5 | 48% |
| Felett 3.5 | 22% |
Academico Viseu következő 6 mérkőzések
| 2018-07-28 | Pacos Ferreira | - | Academico Viseu |
| 2018-08-12 | Sp. Covilha | - | Academico Viseu |
| 2018-08-19 | Academico Viseu | - | Oliveirense |
| 2018-08-26 | Academico Viseu | - | Arouca |
| 2018-09-01 | Porto B | - | Academico Viseu |
| 2018-09-23 | Academico Viseu | - | Famalicao |
Santa Clara következő 6 mérkőzések
| 2018-07-14 | Santa Clara | - | Sp. Covilha |
| 2018-07-15 | Santa Clara | - | Penafiel |
| 2018-07-17 | Santa Clara | - | Arouca |
| 2018-07-18 | Santa Clara | - | Leixoes |
| 2018-07-21 | Santa Clara | - | SC Braga |
| 2018-07-22 | V. Guimaraes | - | Santa Clara |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.39 | 3.29 | 2.87 |
| Valószínűség | 38% | 26% | 36% |
| 12 @ 1.34 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.41 | 1.57 |
| Valószínűség | 51% | 49% |
| 1X @ 1.41 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.25 | 3.75 | |
| Valószínűség | 65% | 35% | |
| Felett 1.5 @ 1.25 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.85 | 1.95 | |
| Valószínűség | 45% | 55% | |
| Alatt 2.5 @ 1.95 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.00 | 1.36 | |
| Valószínűség | 22% | 78% | |
| Alatt 3.5 @ 1.36 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.66 | 2.10 | |
| Valószínűség | 49% | 51% | |
| Nem @ 2.10 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-05-12 08:02. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
